Pradžia > Naujienos > Prof. Vytautas Nekrošius apdovanotas 1-ojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus teismų sistemai“

Gruodžio 15 d. teismų bendruomenė virtualiame renginyje minėjo Lietuvos teismų dieną. Buvo išdalyti net šeši teismų sistemos apdovanojimai, pasveikinti moksleivių samprotaujamųjų rašinių konkurso „Elkimės teisingai!“ laureatai.

Teisėjų taryba labiausiai nusipelniusiais teismų sistemai asmenimis išrinko net šešis asmenis. Džiaugiamės, kad 1-ojo laipsnio pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus teismų sistemai“ gavo VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjas prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.

Teismų diena Lietuvoje minima nuo 2016 m., kai ji LR Seimo sprendimu buvo įtraukta į Lietuvos Respublikos atmintinų dienų sąrašą.

Daugiau informacijos apie visą renginį čia.