Pradžia > Naujienos > Registruokis ir dalyvauk Tutoriato kursuose!

Registruokis ir dalyvauk Tutoriato kursuose!

Rudens semestre VU Teisės fakulteto 2-5 kurso studentams vėl galima rinktis tutoriato kursus.

Kodėl?

• Sieki gilinti savo žinias konkrečioje teisės srityje?
  • Svajoji apie doktorantūrą?
  • Tau įdomu, kaip dirba mokslininkai ir teisės profesionalai?

Kaip?

• Kartą per savaitę tu ir keli bendramoksliai daugiausiai virtualiai susitiksi su dėstytoju ir aptarsite naują įdomią bylą, straipsnį, publikaciją
  • Diskutuosite ir klausinėsite įdomioje ir kas kartą naujoje temoje

..Ir?

• Suprasi, kaip veikia teisininko profesionalo protas
  • Susipažinsi su aktualiausia teismų praktika ir naujausiais straipsniais
  • Gausi tai patvirtinantį akademinio tutoriato sertifikatą
2021 m. m.  rudens semestre vyks šie tutoriatai:

• Doc. dr. V. Milašiūte „PRIKLAUSOMYBĖS NUO INTERNETO PROBLEMA ŽMOGAUS TEISIŲ APSAUGOS POŽIŪRIU”
  • Dr. D. Prapiestytė „KOMPETENCIJOS PASIDALINIMAS TARP EUROPOS SĄJUNGOS IR VALSTYBIŲ NARIŲ: RIBOS IR ĮGYVENDINIMO IŠŠŪKIAI”
  • Dr. Dr. I. Martinkutė „COMPARATIVE PROPERTY LAW AND INVESTMENT PROTECTION / LYGINAMOJI NUOSAVYBĖS TEISĖ IR INVESTICIJŲ APSAUGA”
  • Apie institucinį Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) tutoriatą bus paskelbta informacija vėliau.

Registracija iki rugsėjo 13 d. vyksta čia.

Tutoriato aprašą galima rasti čia.