Pradžia > Naujienos > Skelbiamas konkursas Teisės fakulteto dekano (-ės) pareigoms eiti

Skelbiamas konkursas Teisės fakulteto dekano (-ės) pareigoms eiti

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto taryba skelbia konkursą Teisės fakulteto dekano (-ės) pareigoms eiti (2022 m. kovo 23 d. Tarybos protokolas Nr. TP-3).

Teisės fakulteto dekaną (-ę) VU Statuto ir Teisės fakulteto nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka fakulteto Taryba ir teikia skirti Rektoriui. Dekanu (-e) gali būti asmuo, atitinkantis kamieninio akademinio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus.

Tarnybinis atlyginimas: 4094 Eur. (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą. Su apmokėjimu už papildomus darbus bei skatinimo tvarka galite susipažinti čia.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo laipsnį, pedagoginės ir vadybinės patirties, kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos. Kandidato (-ės) į dekano pareigas veikla turi rodyti, kad jis suvokia Vilniaus universiteto misiją, puoselėja Vilniaus universiteto vertybes, yra motyvuotas rūpintis universiteto veiklos kokybe ir turi žinių, patirties bei gebėjimų, reikalingų dekano pareigoms vykdyti. Kandidatu į dekano pareigas gali būti ir Vilniaus universitete nedirbantis asmuo.
Kandidatuoti į dekano pareigas negali asmenys, dvi kadencijas iš eilės iki vykdomų rinkimų ėję Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekano pareigas.

Kandidatų atrankos būdas: veiklos programos pristatymas ir atsakymai į Teisės fakulteto  tarybos narių ir kitų dalyvaujančių Tarybos posėdyje asmenų klausimus vyks 2022 m. gegužės 4 dieną nuo 10 val. Tarybos posėdžio metu. Pristatyti programą ir atsakyti į Tarybos narių ir kitų dalyvaujančių Tarybos posėdyje asmenų klausimus kviečiami tik nurodytus reikalavimus atitinkantys ir laiku  nurodytus dokumentus pateikę kandidatai.

Kandidatų į Teisės fakulteto dekanus dokumentų priėmimas vyksta nuo 2022 m. kovo 30 d. iki 2022 m. balandžio 25 dienos. Kandidatai (-ės) į Teisės fakulteto dekanus dokumentus privalo pateikti Teisės fakulteto rinkimų komisijai (rinkimų komisijos pirmininkui  Arūnui Šuminui arba rinkimų komisijos narei Ramunei Žiedei)  nuo 2022  m. kovo 30 d. iki 2022 m. balandžio 25 d. 17 val.  adresu: Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, Saulėtekio alėja 9 – I rūmai,  306 kabinetas, Vilnius. Dokumentai gali būti siunčiami registruotu laišku, per kurjerį arba pristatomi tiesiogiai skelbime nurodytam asmeniui pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 9.00 iki 15.45 val., pietų pertrauka – 12.00–12.45 val., užklijuotame voke, nenurodant teikiančio asmens vardo ir pavardės, ant voko užrašant tokį tekstą: „Vilniaus universiteto Teisės fakulteto rinkimų komisijai dokumentai  konkursui eiti Vilniaus universiteto kamieninio padalinio – Teisės fakulteto vadovo – dekano pareigas“.

Kandidatai Teisės fakulteto dekano pareigoms užimti Teisės fakulteto rinkimų komisijai  turi pateikti šiuos dokumentus:

1) prašymą dalyvauti konkurse ( nurodant kontaktinius duomenis);

2) asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3) gyvenimo aprašymą (CV);

4) mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;

5) kandidato (-ės) į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanus privačių interesų deklaraciją popieriniu formatu;

6) elektroniniu ir popieriniu formatu pateiktą veiklos programą (apimtis iki 2 psl.).

Teisės fakulteto rinkimų komisijos pirmininkas: Arūnas Šuminas
Kontaktai: Saulėtekio al. 9, I rūmai, 311 kab., tel. 8-615-59539, el.paštas: arunas.suminas@tf.vu.lt

Nariai:

Ramunė Žiedė

Kontaktai: Saulėtekio al. 9, I rūmai, 805 kab., tel. 8-615-26220, el.paštas: ramune.ziede@tf.vu.lt;

Airina Mikulėnaitė (studentų atstovas)

Kontaktai: Saulėtekio al. 9, I rūmai, tel. 8-679-95124, el.paštas: pirmininkas@tf.vusa.lt;

Rinkimų eiga: Teisės fakulteto rinkimų komisijos įregistruotų kandidatų į Teisės fakulteto dekanus sąrašas skelbiamas 2022 m. balandžio 29 dieną Teisės fakulteto interneto tinklalapyje;
Teisės fakulteto dekano (ės) rinkimai vyks 2022 m. gegužės 4 dieną 10 val, 302 auditorijoje.

Pridedami:

Vilniaus universiteto statutas;

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto nuostatai;

Vilniaus universiteto rektoriaus 2017 m. lapkričio 13 d. įsakymas Nr.R – 495 „Dėl viešųjų ir privačių interesų derinimo ir kontrolės Vilniaus universitete tvarkos aprašo ir Vilniaus universiteto bendruomenės narių, kurie privalo deklaruoti privačius interesus, pareigybių sąrašo patvirtinimo“

Kilus klausimams, prašome kreiptis VU TF rinkimų komisijos pirmininką A. Šuminą el.paštu – arunas.suminas@tf.vu.lt arba rinkimų komisijos narę R. Žiedę el.paštu: ramune.ziede@tf.vu.lt.