Pradžia > Naujienos > Sveikiname doc. dr. Danguolę Bublienę ir doc. dr. Gabrielę Juodkaitę-Granskienę!

Sveikiname VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros docentę Danguolę Bublienę ir Baudžiamosios justicijos katedros docentę Gabrielę Juodkaitę-Granskienę, kurios ką tik Seimo buvo paskirtos atitinkamai Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus ir Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkėmis!

Nesant nuolatinio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko, šias pareigas laikinai eis teisėja Gabrielė Juodkaitė-Granskienė (vadovaujantis Teismų įstatymo 105 str. 1 d. šias pareigas eina didesnį teisėjo darbo stažą šiame teisme turintis skyriaus pirmininkas).