Pradžia > Naujienos > Tarptautinio renginio dalyviai: teisės studijų absolventai lengvai įsidarbina įvairiose sferose

Tarptautinio renginio dalyviai: teisės studijų absolventai lengvai įsidarbina įvairiose sferose

Birželio 26-28 dienomis Vilniaus universitete vyko kasmetinis „Nanterre“ tinklo, vienijančio daugiau nei 40 Europos universitetų Teisės fakultetų mokslininkų bei atstovų, atsakingų už studentų mobilumo programas, susitikimas, kurį šiais metais inicijavo VU Teisės fakultetas. Visi tinklo nariai džiaugėsi VU TF dekano prof. dr. Tomo Davulio iniciatyva pakviesti į metinį renginį ir kolegas iš Rytų Europos, kaip antai, iš Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos, Azerbaidžano, Uzbekistano.

Šiais metais tinklo nariai diskutavo apie išsiplėtusias visų lygių studentų galimybes pasinaudoti įvairiomis mobilumo programomis bei visi pritarė pozicijai, kad teisės studijų absolventai lengvai randa darbą įvairiose sferose. Daugelis sutiko su VU Teisės fakulteto atstovų pasisakymu, jog kartais tik yra sunku surinkti tikslią informaciją apie įsidarbinančius teisės studijų absolventus, nes jų didelė dalis dirba savarankiškai, kaip pavyzdžiui, advokatų padėjėjais ar jau advokatais.

Birželio 28 dieną vyko tarptautinė konferencija „The Rule of Law in Crisis?”, kurios metu tiek „Nanterre“ tinklo atstovai, tiek kiti mokslininkai skaitė pranešimus apie teisės viršenybės problemas Europoje. Konferencijos dalyvių pranešimų klausėsi ir jau 16-tosios Europos teisės vasaros mokyklos Vilniuje dalyviai.