Pradžia > Naujienos > Teisininkų vizitas Briuselyje

Teisininkų vizitas Briuselyje

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

2017 m. rugsėjo 13-15 dienomis VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis ir Privatinės teisės katedros doc. Dr Justinas Usonis bei dr. Arnas Paliukėnas kartu su kitais Lietuvos institucijų teisininkais bei Lietuvos teisininkų draugijos atstovais dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame vizite į Europos Sąjungos  institucijas Briuselyje.

Vizito metu buvo susipažinta su ES institucijų veikla (su Europos Komisijos, Europos Tarybos ir Europos Parlamento), išklausyti įdomūs ir naudingi pranešimai apie ES aktualijas bei ES institucijų darbą.

Taip pat buvo dalyvauta organizuotame susitikime – diskusijoje su Europos Sąjungos komisaru Vyteniu Andriukaičiu, kurio metu buvo aptartos įvairios temos, susijusias su Lietuvos ir Europos Sąjungos bendradarbiavimu.