Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete „Sorainen“ atvėrė naują erdvę studentams

VU Teisės fakultete „Sorainen“ atvėrė naują erdvę studentams

Mokslo metų pradžia Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakultete šiemet pažymėta ypatingai – studentams atverta nauja bendradarbystės ir poilsio erdvė. Simbolinę dovaną universitetui įteikė dvidešimtmetį Lietuvoje švenčianti advokatų kontora „Sorainen“.

„Sorainen Space“ – taip pavadinta atnaujinta ir patogiai įrengta erdvė, kviesianti studentus pailsėti, pabendrauti, kartu pasiruošti seminarams ar paskaitoms. 7-ajame fakulteto aukšte esančiose patalpose įrengtos ergonomiškos poilsio ir darbo vietos, pasirūpinta prieiga pasikrauti išmaniuosius įrenginius, akademinė aplinka praturtina jaukiais interjero elementais.

Atidarymo metu VU Teisės fakulteto dekanas Tomas Davulis džiaugėsi, kad glaudi „Sorainen“ ir akademinės bendruomenės partnerystė padeda kurti studentų poreikius atliepiančią aplinką. „Šiuolaikinių studentų lūkesčiai neapsiriboja vien formaliomis studijomis. Universitetas naujajai kartai – tai vieta kurti, megzti ryšius, diskutuoti ir dirbti kartu. Socializacija čia atlieka svarbų vaidmenį, todėl labai džiaugiamės „Sorainen“ iniciatyva įrengti erdvę studentų saviraiškai, grupiniam darbui, laisvalaikiui“, – sakė T. Davulis.

„Malonu prisidėti prie teigiamų pokyčių. Daugelis „Sorainen“ komandos narių yra Vilniaus universiteto absolventai, tad nauja bendradarbystės erdvė – tai, visų pirma, simboliška padėka savajai Alma Mater, išugdžiusiai daug šaunių talentų, – pažymėjo „Sorainen“ Lietuvos biuro vadovaujantis partneris Tomas Kontautas. – Kartu stengiamės kurti palankiausias sąlygas studentų tobulėjimui, „jungti“ jaunimą su patirtimi. „Sorainen Space“ puikiai įsilies greta kitų mūsų projektų, pavyzdžiui, kasmet didelio studentų susidomėjimo sulaukiančios „Sorainen Student Academy“.“

Anot T. Kontauto, naujos erdvės poreikį padiktavo studentų lūkesčiai, ne kartą išsakyti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės.

„Jau kurį laiką kalbėjome, kad fakultete trūksta vietos, kurioje studentai galėtų leisti pertraukas ir ruoštis bendriems projektams, – pasakojo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Teisės fakultete pirmininkė Karina Sinkevičiūtė. –  Apie tokios erdvės poreikį užsimindavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio studentai, atvykę pagal mainų programas, taigi galėjome pasiūlyti savo idėjas ir iniciatyvą. Ačiū „Sorainen“ ir Teisės fakulteto administracijai, kad buvome išgirsti. Neabejoju, kad naują erdvę studentai pamėgs ir ja mielai naudosis.“

Nors apsilankyti „Sorainen Space“ galima jau dabar, rugsėjo 10 d. (antradienį) pertraukų metu (10.30–11.00 ir 12.30–13.00 val.) vyks naujos erdvės pristatymas studentams. Studentai kviečiami pasivaišinti užkandžiais, pasidaryti momentinių nuotraukų ir pabendrauti su „Sorainen“ komanda, kuri atsakys į visus klausimus apie advokato profesiją, kontoros gyvenimą bei „Sorainen Student Academy“. Išsamiau: www.bit.ly/SorainenSpace.