Pradžia > Naujienos > VU TF bendruomenės nariai dalyvavo tarptautinio projekto Law Without Walls atidaromajame renginyje

VU TF bendruomenės nariai dalyvavo tarptautinio projekto Law Without Walls atidaromajame renginyje

Šių metų 2019 m. sausio 19–20 d. IE universitete, esančiame Segovijoje (Ispanija) įvyko tarptautinio projekto LWOW, kuriame VU TF dalyvauja jau ketvirtus metus iš eilės, atidaromasis renginys. Šiais metais renginyje dalyvavo VU TF dekanas T. Davulis, VU TF dėstytojas R. Simaitis, kurie šiais metais tapo projekto LWOW komandų akademiniais mentoriais, ir šių metų projekto LWOW Original dalyvis VU TF 3 kurso studentas A. Gritė, kuris pirmąją šio renginio dieną prisimena taip:

Pirmasis projekto LWOW dienos rytas prasidėjo kelione iš viešbučio į IE universitetą. Tik atvykus mus pasitiko projekto LWOW organizatoriai, kiekvienas iš dalyvių gavo vardines korteles su raide, kuri reiškė komandą. Ant IE universiteto sienų jau iš tolo buvo matyti priklijuotos raketos, ant kurių buvo tai, kas visiems rūpėjo pastarąjį mėnesį, t. y. šių metų projekto LWOW partneriai ir jų pateiktos probleminės temos, kurias teks spręsti ateinančius keletą mėnesių. Tarp 16 skirtingų komandų, remiamų pasaulinių įmonių, bankų bei advokatų kontorų kaip Microsoft, HSBC, LegalZoom, Eversheds Sutherland galiausiai radau ir Spotify raketą, prie kurios buvo nurodyta mano komandos raidė! Netrukus visi buvome sukviesti į pagrindinę salę, kurioje vyko projekto LWOW atidarymas. Ten susipažinau su visa savo komanda, kurią sudaro dar du studentai iš Majamio universiteto ir Londono koledžo, taip pat du projekto LWOW alumnai patarėjai, du mentoriai, trys Spotify teisės skyriaus darbuotojai, iš kurių du komandos lyderiai bei vienas temos ekspertas ir sužinojau, kad artėjančius mėnesius teks spręsti tokią problemą – „Making your voice count: what role might Spotify play in broadening access to podcast creation + dissemination?“. Visą dieną klausėmės įdomių ir naudingų paskaitų apie komandos formavimą, pristatymus, scenos baimės nugalėjimą, teisinės problemos išgryninimą. Turėjome ir praktinių užsiėmimų su savo komanda, kurių metu pagal iš anksto atliktus DISC asmenybės nustatymo testus analizavome vieni kitų stipriąsias savybes, žiūrėjome kokio tipo asmenybių mūsų komandoje trūksta, derinomės visiems patogius darbo laikus atsižvelgiant į laiko zonų skirtumus. Pagrindinis dienos uždavinys buvo susikurti patogią darbo aplinką komandoje, kurioje dirbsime tris mėnesius. Šią įsimintiną pirmąją projekto LWOW dieną užbaigėme pasivaikščiojimu po naktinį Segovijos miestą.

Kad projektas LWOW suteikia puikią galimybę jaunam teisės studentui įsilieti į novatorišką teisininkų bendruomenę, kurioje dalyvauja ne tik teisės praktikai ir akademikai, bet veikia ir pasaulyje žinomiausios ir didžiausios bendrovės bei advokatų kontoros, patikina ir VU TF dėstytojas R. Simaitis.

Šiuo metu vyksta antrasis projekto LWOW etapas, kuris užsibaigs šių metų balandžio 14–15 d. Majamyje įvyksiančiu projekto uždaromuoju renginiu, kuriame komandos pristatys savo problemų sprendimo būdus, verslo planų projektus ar net sukurtus prototipus. Sekite ir laukite naujienų, kaip seksis VU TF studentui A. Gritei!

Norėdami sužinoti daugiau apie šį projektą, kreiptis galite el. paštais: rimantas.simaitis@cobalt.legal, sibareikyte@gmail.com, vigita.vebraite@tf.vu.lt.

Plačiau apie praėjusių metų projektą.