Pradžia > Naujienos > VU TF komanda dalyvavo Willem C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo proceso inscenizacijos konkurse

VU TF komanda dalyvavo Willem C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo proceso inscenizacijos konkurse

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Balandžio 12-17 dienomis VU TF studentų komanda varžėsi kasmetiniame Willem C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo proceso inscenizacijos konkurse Vienoje. Šiais metais konkurse dalyvavo rekordinis skaičius komandų – net 378. Teisės fakulteto komanda, kurią sudarė 5 nariai – Monika Sirvydytė, Evelina Nedzinskaitė, Eglė Masytė, Jurgis Bartkus ir Tomas Stundys – konkursui pradėjo ruoštis jau nuo spalio mėnesio, pasitelkę į pagalbą VU TF lektorę dr. Eglę Zemlytę ir daugkartinį inscenizacijų dalyvį, advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ vyresnįjį teisininką bei Londono Queen Mary universiteto doktorantą Denis Parchajev. 

Vienoje komanda susitiko su keturiomis komandomis iš Kataro, Indijos, Brazilijos bei Kosovo. Kiekvieną raundą vertino trijų arbitrų kolegija, sudaryta iš praktikuojančių patyrusių arbitrų, universitetų dėstytojų, ankstesnių konkursų nugalėtojų ar komandų trenerių. Po kiekvieno raundo arbitrai kiekvienam studentui individualiai pateikė išsamius komentarus apie pasirodymą, pastarieji, pasak visų konkurso dalyvių, yra svarbiausia inscenizacijos konkurso dalis, nes ne tik padeda identifikuoti tobulintinus aspektus, bet suteikia ir pasitikėjimo savimi. Studentai labai dėkoja Vilniaus komercinio arbitražo teismui bei advokatų kontorai TGS Baltic, kurie suteikė reikšmingą finansinę paramą studentų išvykai.