Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkai dalyvavo diskusijose apie planuojamą hipotekos reformą

VU TF mokslininkai dalyvavo diskusijose apie planuojamą hipotekos reformą

Lapkričio 12 d. Lietuvos notarų rūmuose bei nuotoliniu būdu įvyko mokslinė diskusija „Hipotekos antireforma: politinės iniciatyvos prieš teisingumo garantijas”. Diskusijoje autoritetingi teisės akademinio pasaulio atstovai ir teisės praktikai išdėstė savo požiūrius dėl Seime gimusių iniciatyvų reformuoti dabartinę hipotekos sistemą, atsisakant notaro atliekamo sandorio tvirtinimo ir visą procedūrą paliekant tik kredito įstaigai ir valstybiniam registrų tvarkytojui.

Renginyje savo mintimis taip pat pasidalino ir VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros mokslininkai: prof. dr. Vytautas Nekrošius, prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas, doc. dr. Laurynas Didžiulis, part. prof. dr. Egidija Tamošiūnienė.

Visos diskusijos vaizdo įrašas yra prieinamas čia.