Pradžia > Naujienos > Asist. dr. Johanas Baltrimas tapo vienu iš LMA konkurso nugalėtojų

Asist. dr. Johanas Baltrimas tapo vienu iš LMA konkurso nugalėtojų

VU Teisės fakulteto mokslininkas asist. dr. Johanas Baltrimas tapo Lietuvos mokslų akademijos kasmet  rengiamo LMA Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurso vienu iš laureatų. Sveikiname!

LMA premija ir pagyrimo raštas skiriamas asist. dr. J. Baltrimui už jo mokslinį darbą „Teisinis argumentavimas informacinių technologijų kontekste“. Šioje monografijoje analizuojami vertinimo kriterijai, kuriuos teismai naudoja įstatymų leidėjo aiškiai nesureguliuotuose ginčuose, susijusiuose su informacinių technologijų inovacijomis.

LMA prezidiumas nugalėtojams skiria premijas ir pagyrimo raštus, remdamasis konkurso rezultatais, Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursui pateiktų darbų vertinimo komisijų siūlymais bei LMA mokslų skyrių teikimu.