Pradžia > Naujienos > Asist. dr. Dovilė Pūraitė-Andrikienė išrinkta LMA Jaunosios akademijos nare

Asist. dr. Dovilė Pūraitė-Andrikienė išrinkta LMA Jaunosios akademijos nare

Lietuvos mokslų akademija (LMA) jau penktą kartą renka jaunuosius akademikus. Šiemet iš 37 kandidatų LMA mokslų skyriuose buvo išrinkti dešimt LMA Jaunosios akademijos narių, kurie buvo patvirtinti gruodžio 13 d. LMA prezidiumo nutarimu. Tarp naujųjų narių išrinkta VU Teisės fakulteto dėstytoja dr. Dovilė Pūraitė-Andrikienė, kuri buvo paskirta į Humanitarinių ir socialinių mokslų skyrių.

Dr. D. Pūraitė-Andrikienė vykdo mokslinius mokslinius tyrimus Lietuvos ir lyginamosios konstitucinės teisės, konstitucinės justicijos, žmogaus teisių apsaugos srityse. Savo tyrimų rezultatus yra paskelbusi daugiau nei 20 mokslo publikacijų, tame tarpe tarptautiniuose prestižiniuose žurnaluose ir tarptautiniu mastu pripažintose leidyklose. Ji dalyvauja tarptautiniuose ir nacionaliniuose mokslinių tyrimų ir ekspertiniuose projektuose,  skaito pranešimus tarptautinėse ir nacionalinėse mokslinėse konferencijose, prisideda prie tarptautinių konferencijų organizavimo, rašo mokslo populiarinimo straipsnius, atlieka kitokią mokslo sklaidos ir ekspertinę veiklą. 2021 m. jai įteiktas VU rektoriaus diplomas kaip geriausiai 2021 m. VU Teisės fakulteto dėstytojai.