Pradžia > Naujienos > Įvyko konferencija „Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 20-metis – lūkesčiai ir rezultatai“

Minėdami Civilinio proceso kodekso (CPK) 20-metį, Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyrius bei Vilniaus universiteto Teisės fakultetas gegužės 5 d. surengė konferenciją „Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 20-metis – lūkesčiai ir rezultatai“. Konferenciją pradėjo ir sveikinimo žodį tarė LMA HSM skyriaus pirmininkas akad. prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto vardu dalyvius pasveikino fakulteto prodekanė studijoms doc. dr. Vigita Vėbraitė.

Pranešimus skaitė akad. prof. habil. dr. V. Nekrošius „Naujasis CPK – lūkesčiai ir rezultatai“, akad. prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas „Atstovaujamieji ieškiniai“, VU TF doc. dr. V. Vėbraitė „Civilinis procesas pirmosios instancijos teisme“, VU TF lekt. Albertas Šekštelo „Laikinosios apsaugos priemonės – nuo laukinių Vakarų iki civilizuoto pasaulio?“, VU TF doc. dr. Rimantas Simaitis „Lietuvos civilinio proceso skaitmeninimo ir automatizavimo pamokos: ko išmokome per pastaruosius dvidešimt metų?“, VU TF partnerystės doc. Andžej Maciejevski „Teismų sprendimų kontrolės formų – apeliacijos ir kasacijos – raida“, VU TF partnerystės prof. dr. Egidija Tamošiūnienė „Vykdymo proceso reforma – kas pavyko?“.

Kiek plačiau apie pranešimų idėjas čia.