Pradžia > Naujienos > Publikuotas leidinys skirtas LR Konstitucijos ir Konstitucinio Teismo veiklos 30-mečiui paminėti

Pasirodė specialus tarptautinio žurnalo „Review of Central and East European Law“ numeris, skirtas LR Konstitucijos 30-mečiui ir Konstitucinio Teismo veiklos 30-mečiui paminėti.

Lietuvos teisės moksle šis leidinys reikšmingas tuo, kad jis yra pirmasis skirtas moderniam Lietuvos konstitucionalizmui bei, orientuojantis į užsienio skaitytoją, publikuotas anglų kalba tarptautiniame recenzuojamame žurnale.

Šiame žurnalo numeryje publikuoti straipsniai, kurių autoriai – VU Teisės fakulteto mokslininkai: prof. dr. (HP) Egidijus Kūris, doc. dr. Haroldas Šinkūnas, asist. dr. Dovilė Pūraitė-Andrikienė, asist. dr. Agnė Juškevičiūtė-Vilienė. Leidinio redaktoriai – asist. dr. D. Pūraitė-Andrikienė ir prof. dr. (HP) E. Kūris.

Plačiau apie leidinį čia.

Kviečiame susipažinti su leidiniu čia.