Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete lankėsi teisininkų ekspertų komisija

VU Teisės fakultete lankėsi teisininkų ekspertų komisija

VU Teisės fakultete 2023 m. kovo 28 d. vyko Lietuvos mokslo tarybos (toliau – LMT) organizuojamas Palyginamasis ekspertinis mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklos vertinimas. Fakultete lankėsi LMT sudaryta teisininkų ekspertų komisija, kuri vertino Teisės fakulteto veiklą mokslo srityje. Vizito metu ekspertai kalbėjosi su administracijos darbuotojais, tyrėjais ir doktorantūros studentais  apie jų vykdomas mokslines veiklas, apžiūrėjo įvairias Teisės fakultete esančias erdves ir Teisės skaityklą Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC).

LMT organizuojamas Palyginamasis ekspertinis MTEP vertinimas vyksta kas penkerius metus. Paskutinis toks vertinimas buvo 2018 m. Šio vertinimo rezultatai yra reikšmingi VU Teisės fakulteto bendruomenei, siekiant toliau tobulinti mokslinę veiklą.

Plačiau apie komisiją čia.