Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkai paskirti Konstitucinio Teismo ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjais

Giedrė Lastauskienė

Lietuvos Respublikos Seimas ketvirtadienį paskyrė Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros docentę Giedrę Lastauskienę tapti Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo teisėja. Taip pat Privatinės teisės katedros partnerystės profesoriai Egidija Tamošūnienė bei Artūras Driukas paskirti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjais.

Giedrė Lastauskienė 2002 m. gavo teisės daktaro laipsnį, yra advokatė, dėstytoja, LRT tarybos narė. 2016 m. G. Lastauskienė buvo išrinkta geriausia VU Teisės fakulteto dėstytoja.

Egidija Tamošiūnienė

Egidija Tamošūnienė dirbo advokate, šiuo metu eina pareigas Lietuvos apeliaciniame teisme, buvo šio teismo Civilinių vylų skyriaus pirmininkė. E. Tamošūnienė taip pat turi daktaro laipsnį, yra dėstytoja, Teisėjų tarybos narė.

Artūras Driukas turi daugiau nei tris dešimtmečius teisinio darbo patirties, seniau ėjo LAT teisėjo pareigas. Jis taip pat buvo Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas. A. Driukas yra įgijęs daktaro laipsnį, dėsto VU, vadovavoa Teisėjų tarybos Teisminės mediacijos komisijai.

Linkime sėkmės naujose pareigose!

Artūras Driukas