Pradžia > Naujienos > VU TF pradeda naujų vadovėlių seriją

VU TF pradeda naujų vadovėlių seriją

VU Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros narių parengtas vadovėlis „Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” jau netrukus pasirodys prekyboje. Šia knyga VU TF pradeda naujų vadovėlių seriją, kurioje planuoja parengti 30 vadovėlių, kurie apims visas svarbiausias teisės šakas. Atnaujinta mokymo medžiaga bus naudinga tiek studentams, tiek ir teisės praktikams.

Vadovėlio “Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” I knyga skirta baudžiamosios teisės sąvokai, paskirčiai, funkcijoms, sistemai; baudžiamąjai politikai; baudžiamąjai atsakomybei ie jos realizavimo formoms; Lietuvos baudžiamosios teisės šaltiniams; baudžiamojo įstatymo galiojimui ir aiškinimui; nusikalstamai veikai; nusikalstamos veikos sudėčiai; nusikalstamos veikos objektui ir objektyviajai pusei; nusikalstamos veikos subjektui ir subjektyviąjai pusei; baudžiamąją atsakomybę šalinančioms aplinkybėms; nusikalstamos veikos padarymo stadijoms; bendrininkavimui padarant nusikalstamą veiką ir nusikalstamų veikų daugetui.

Vadovėlis skirtas pirmiausia studentams, studijuojantiems baudžiamosios teisės bendrosios dalies dalyką, tačiau neabejotina, kad jis gali būti naudingas ir teisės praktikams – teisėjams, prokurorams, advokatams, ikiteisminio tyrimo tyrėjams, taip pat visiems, besidomintiems baudžiamąja teise.

Knygą bus galima įsigyti didžiausiuose Lietuvos internetiniuose knygynuose patogupirkti.lt, knygos.lt, taip pat humanitas.lt, vaga.lt. Knygą rasite pagrindiniuose šalies akademinės pakraipos knygynuose  „Akademinė knyga“, „Versmė“ bei kai kuriuose „Vagos“ tinklo knygynuose (visą knygynų sąrašą galite rasti https://www.vu.lt/leidyba/platinimas).