Pradžia > Apie mus > 2014 > Mokslinių konferencijų ciklas „Europos Sąjungos teisės savaitė”

Mokslinių konferencijų ciklas „Europos Sąjungos teisės savaitė”

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas 2014 m. balandžio 25 – gegužės 2 d. organizavo mokslinių renginių ciklą „Europos Sąjungos teisės savaitė“, skirtą Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui paminėti.

Renginių ciklą sudarė konferencijos, seminarai bei pramoginiai renginiai, organizuojami kartu su Teisės fakulteto partneriais.

Balandžio 25 d. Europos Sąjungos teisės savaitės atidarymo proga kartu su Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija buvo organizuojama aukščiausio lygio mokslinė konferencija „Nacionalinis teisinis identitetas Europos Sąjungoje: iššūkiai ir galimybės“.

Balandžio 28 d. vyko dvi konferencijos kuriose buvo aptariamos „Privatumo ir asmens duomenų apsaugos reguliavimo pokyčių Europos Sąjungoje” ir „ES teisinio reguliavimo naujovių transporto ir energetikos sektoriuje” temos.

Balandžio 29 d. pranešėjai  aptarė „Europos Sąjungos civilinio proceso naujoves”.

Balandžio 30 d. vyko seminaras, kurio metu NVO teisės instituto direktorė Aurelija Olendraitė pasakojo apie NVO ir filantropiją Europos Sąjungoje. Taip pat šią dieną vyko konferencija „Įdarbinimas per laikinojo įdarbinimo įmones Lietuvoje ir Europos Sąjungoje”.

Gegužės 2 d. Europos Sąjungos teisės savaitės renginių ciklas baigėsi teisininkų įžvalgomis apie sprendimų priėmimą Europos Sąjungoje.

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2024