Pradžia > Apie mus > 2014 > Konferencija „Įmonių teisė: status quo, iššūkiai ir perspektyvos“

Konferencija „Įmonių teisė: status quo, iššūkiai ir perspektyvos“

2014 m. lapkričio 28 d.  vyko mokslinė-praktinė konferencija skirta aptarti šiandienines teorines ir praktines aktualijas bei iššūkius įmonių teisės srityje, įmonių teisės naujoves ir vystymosi tendencijas. Aktualiomis temomis diskutavo teisės mokslininkai ir praktikai.

Konferenciją atidarė prof. dr. (HP) V. Mizaras, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjas, advokatas. Pranešimus skaitė Vilniaus universiteto Teisės fakulteto mokslininkai (prof. dr. V. Mikelėnas,  lekt. dr. L. Mikalonienė,  doc. dr. A. Smaliukas,  lekt. G. Bartkus,  lekt. dr. V. Nikitinas), Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkė doc. dr. A. Tikniūtė, Lietuvos notarų rūmų prezidentas M. Stračkaitis, Ūkio ministerijos Įmonių teisės ir nemokumo politikos departamento direktorė A. Railaitė bei  VĮ Registrų centro atstovas A. Survila.

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2024