Pradžia > Mokslas > Mokslo renginių archyvas > 2019 > Kasmetinis „Nanterre“ tinklo susitikimas

Kasmetinis „Nanterre“ tinklo susitikimas

Birželio 26-28 dienomis Vilniaus universitete vyko kasmetinis „Nanterre“ tinklo, vienijančio daugiau nei 40 Europos universitetų Teisės fakultetų mokslininkų bei atstovų, atsakingų už studentų mobilumo programas, susitikimas, kurį šiais metais inicijavo VU Teisės fakultetas. Visi tinklo nariai džiaugėsi VU TF dekano prof. dr. Tomo Davulio iniciatyva pakviesti į metinį renginį ir kolegas iš Rytų Europos, kaip antai, iš Ukrainos, Gruzijos, Baltarusijos, Azerbaidžano, Uzbekistano.

Šiais metais tinklo nariai diskutavo apie išsiplėtusias visų lygių studentų galimybes pasinaudoti įvairiomis mobilumo programomis bei visi pritarė pozicijai, kad teisės studijų absolventai lengvai randa darbą įvairiose sferose. Daugelis sutiko su VU Teisės fakulteto atstovų pasisakymu, jog kartais tik yra sunku surinkti tikslią informaciją apie įsidarbinančius teisės studijų absolventus, nes jų didelė dalis dirba savarankiškai, kaip pavyzdžiui, advokatų padėjėjais ar jau advokatais.

Birželio 28 dieną vyko tarptautinė konferencija „The Rule of Law in Crisis?”, kurios metu tiek „Nanterre“ tinklo atstovai, tiek kiti mokslininkai skaitė pranešimus apie teisės viršenybės problemas Europoje. Konferencijos dalyvių pranešimų klausėsi ir jau 16-tosios Europos teisės vasaros mokyklos Vilniuje dalyviai.

 

Mokslo renginių archyvas 2019

Mokslo renginių archyvas 2020

Mokslo renginių archyvas 2018

Mokslo renginių archyvas 2017

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2013

Mokslo renginių archyvas 2012