Pradžia > Mokslas > Mokslo renginių archyvas > 2019 > Paskaita-diskusija „Kūrėjų teisių apsauga kūrybinėse industrijose“

Paskaita-diskusija „Kūrėjų teisių apsauga kūrybinėse industrijose“

VU Teisės fakultetas vykdo Lietuvos kultūros tarybos (Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programa) iš dalies finansuojamą  projektą „Kūrėjų teisių  apsauga kūrybinėse industrijose“, kurio tikslas yra ugdyti meno programose studijuojančių jaunųjų menininkų, kitų kūrėjų bei kūrybinių industrijų srityse dirbančių vadybininkų gebėjimus ir suteikti jiems esmines intelektinės nuosavybės žinias, kurios leistų suvokti intelektinės nuosavybės reikšmę, jos naudą bei rizikas naudojant anksčiau sukurtus kūrybos rezultatus, taip mažinant neteisėto intelektinės nuosavybės naudojimo situacijas.

Vieni iš projekto partnerių yra Lietuvos rašytojų sąjunga. Gruodžio 4 d. Rašytojų sąjungos patalpose įvyko viena iš projekto veiklų: paskaita-diskusija autorių teisių aktualijų klausimais, kurioje dalyvavo Lietuvos rašytojai ir leidėjai. Renginį organizavo ir vedė VU TF partnerystės profesorius Ramūnas Birštonas (projekto vadovas), dr. Jūratė Liauksminaitė ir Lijana Kanarskienė.

Mokslo renginių archyvas 2019

Mokslo renginių archyvas 2020

Mokslo renginių archyvas 2018

Mokslo renginių archyvas 2017

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2013

Mokslo renginių archyvas 2012