Pradžia > Apie mus > 2019 > Tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Future of Tech“

Tarptautinė tarpdisciplininė konferencija „Future of Tech“

Modernėjančios finansinės technologijos, dirbtinis intelektas, duomenų apsaugos iššūkiai, biotechnologijos keičia tai, kaip mes suprantame technologijas, o dėl to ne visuomet spėjama priimti optimalias jų vystymąsi reguliuojančias taisykles, užtikrinti etinių standartų laikymąsi. 2019 m. kovo 25 d. Vilniaus universiteto organizuotoje tarpdisciplinėje konferencijoje „Future of Tech“ pasaulinio lygio pranešėjai iš užsienio ir autoritetingi Lietuvos ekspertai aptarė naujausius pasikeitimus ir technologijų sąveiką su teisiniu reguliavimu, etiniais standartais. Renginys taip pat pradėjo universiteto 440 metų gimtadieniui skirtų renginių ciklą.

Kadangi mokslo ir studijų institucijos turi žengti koja kojon su naujausiais pokyčiais, konferencijos metu buvo taip pat pristatyta, kad Vilniaus universiteto Teisės, Ekonomikos ir verslo administravimo, Medicinos, Matematikos ir informatikos ir kiti fakultetai steigia bendrą platformą (VU Tech Hub), kurioje Vilniaus universiteto studentai gaus galimybę derinti klasikinį išsilavinimą su naujausiomis technologijų tendencijomis, o tyrėjai ieškoti inovatyvių ir kompleksinių sprendimų aktualioms problemoms, pasitelkdami kelių mokslo sričių laimėjimus. Be to, jau šį rudenį universitete startuos naujos studijų programos: verslo informacinės sistemos – dvikryptė bakalauro programa Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete ir technologijų teisės magistrantūros LL.M. programa anglų kalba studentams iš Lietuvos ir kitų šalių.

Plačiau apie renginį čia.

Mokslo renginių archyvas 2019

Mokslo renginių archyvas 2024