Pradžia > Apie mus > 2021 > Nuotolinis seminaras „Teismų sprendimų vykdymo Europos Sąjungoje problematika”

Nuotolinis seminaras „Teismų sprendimų vykdymo Europos Sąjungoje problematika”

2021 m. spalio 12 d. įvyko Vilniaus universiteto Teisės fakulteto organizuotas seminaras (vebinaras) apie teismų sprendimų vykdymo Europos Sąjungoje problematiką.

Renginio tikslas – kelti su teismų sprendimų vykdymu ES problemas, analizuoti jų priežastis ir ieškoti sprendimų.

Dalyvavo ir diskutavo

Reda Gabrilavičiūtė, Teisingumo ministerijos Teisėkūros politikos grupės vyresnioji patarėja

Teisėja Egidija Tamošiūnienė, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas

Antstolis Laurynas Lukšys, Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo narys

Advokatas Albertas Šekštelo, Advokatų kontora „Motieka ir Audzevičius“

Doc. dr. Rimantas Simaitis, VU Teisės fakultetas

Tyrėja Milda Markevičiūtė, VU Teisės fakultetas

Vebinarą moderavo doc. dr. Vigita Vėbraitė, VU Teisės fakultetas

Šis nacionalinis nuomonių apsikeitimo ir diskusijų seminaras organizuojamas projekto EFFORTS (Towards more Effective enforcement of claims in civil and commercial matters within the EU) rėmuose, kuriame Vilniaus universitetas kartu su Makso Planko Proceso teisės institutu, Milano universitetu, Heidelbergo universitetu, Briuselio VUB universitetu ir Zagrebo universitetu vykdo lyginamuosius teismų sprendimų vykdymu ES problemų, jų priežasčių ir galimų sprendimų tyrimus.

Mokslo renginių archyvas 2021

Mokslo renginių archyvas 2024