Pradžia > Naujienos > Pristatytas leidinys, skirtas profesoriaus Antano Marcijono jubiliejui

Pristatytas leidinys, skirtas profesoriaus Antano Marcijono jubiliejui

Šiandien vyko paskutinis šiais mokslo metais VU Teisės fakulteto tarybos posėdis. Jame buvo pristatytas naujausias Teisės fakulteto mokslininkų straipsnių leidinys „Teisės viršenybės link”, kuris skirtas ilgamečio VU Teisės fakulteto profesoriaus Antano Marcijono 80-mečiui. Viena iš knygos recenzenčių, Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos profesorė Toma Birmontienė, džiaugėsi, kad knygoje yra straipsnių ne tik iš viešosios teisės srities, kurioje darbavosi profesorius A. Marcijonas, tačiau ir straipsnių baudžiamosios ar privatinės teisės temomis.

Renginio metu prof. Arvydas Andruškevičius prisiminė darbą su prof. A. Marcijonu, leidinio mokslinis redaktorius prof. Bronius Sudavičius trumpai pristatė, kaip sekėsi parengti mokslinių straipsnių leidinį.

Su visais moksliniais straipsniais leidinyje „Teisės viršenybės link” kviečiame susipažinti čia.