Pradžia > Apie mus > 2015 > Konferencija-diskusija „Naujovės bendrovių teisėje: Europos modelinis bendrovių aktas (EMCA) Lietuvos kontekste“

2015 m. lapkričio 26 d. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto JR2 (Alumni) auditorijoje vyko Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros organizuojama konferencija-diskusija „Naujovės bendrovių teisėje: Europos modelinis bendrovių aktas (EMCA) Lietuvos kontekste“.

Konferencija buvo rengiama siekiant supažindinti su EMCA rengėjų grupės, kurią sudaro žinomi Europos bendrovių teisės ekspertai, iniciatyvomis, apibendrinus pažangiausią Europinę patirtį bendrovių teisės srityje. Diskusijų metu buvo aptarta šio modelinio akto nauda Lietuvai.

EMCA projektą pristatė ir įžvalgomis dalinosi bendrovių teisės ekspertai, tarp kurių buvo ir nacionalinis atstovas EMCA rengėjų grupėje, taip pat dalyvavo teisėkūros subjektų atstovai, teisės mokslininkai ir praktikai.

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2024