Pradžia > Apie mus > 2015 > Tarptautinė konferencija „Nacionaliniai socialiniai modeliai: darbo ir socialinių santykių reguliavimo pokyčiai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje“

2015 m. kovo 9 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas organizavo tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Nacionaliniai socialiniai modeliai: darbo ir socialinių santykių reguliavimo pokyčiai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje“ (pranc. „Les modèles sociaux nationaux : changements de la régulation des relations de travail et sociales en Lituanie et au sein de l’Union européenne“).

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Prancūzijos teisės centro iniciatyvą suorganizuoti renginį tokia tema paskatino didelio dėmesio sulaukiantis Lietuvos mokslininkų įgyvendinamas projektas, kuriuo siekiama tobulinti darbo teisę, užimtumą ir socialinę apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, kuriant bendrą, ekonomiškai pagrįstą ir subalansuotą šių santykių sistemą, siekiant didinti užimtumą, gerinti darbo santykius ir skatinti investicijas bei integraliai įgyvendinti Europos Sąjungos teisinį reguliavimą.

Šis renginys vyko Tarptautinės Frankofonijos dienos minėjimo laikotarpiu, konferencijoje pranešimus pristatė ir diskutavo žinomi užsienio ir Lietuvos teisės mokslininkai frankofonai.

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2024