Pradžia > Mokslas > Mokslo renginių archyvas > 2016 > Studentų mokslinės draugijos konferencija „SMD 2016“

Studentų mokslinės draugijos konferencija „SMD 2016“

2016 m. vasario 4-5 dienomis Vilniaus universiteto Teisės fakultetas naująjį semestrą ir jubiliejinius 375 fakulteto metus pradėjo su gražia tradicija tapusiu „Teisės mokslo pavasariu“.

Vasario 5 d. vyko kasmetinė Studentų mokslinės draugijos konferencija „SMD 2016“. Fakulteto studentai akademinei bendruomenei pristatė savo savarankiškų tyrinėjimų rezultatus, taip pat buvo iškilmingai įteiktos fakulteto Alumni draugijos skiriamos prof. Jono Žeruolio vardo stipendijos. Stipendijos  įteiktos:

  • Arpine Babayan už straipsnį „Europos tautų apsisprendimo teisės įgyvendinimas XXI amžiuje“;
  • Martynai Budnikaitei už straipsnį „Mokslinių tyrimų laisvė ir asmens autonomijos idėja: pažeidžiamų asmenų sutikimo dalyvauti biomedicininiuose tyrimuose teisinio reguliavimo problemos Lietuvoje“;
  • Simonai Budreikaitei už straipsnį „Verslo sprendimų priėmimo taisyklės kilmė, reikšmė ir jos įtvirtinimas Lietuvos teismų praktikoje“;
  • Simonai Venskutei už straipsnį „Prekybos vaikais teisiniai ir kriminologiniai aspektai“.

Šią dieną taip pat vyko apvaliojo stalo diskusija doktorantams „Pagrindinės klaidos rengiant mokslines publikacijas ir disertaciją“, kurioje dalyvavo prof. dr. Armanas Abramavičius, prof. dr. Tomas Davulis, prof. dr. (HP) Vytautas Mizaras ir prof. habil. dr. Gintaras Švedas.

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2020

Mokslo renginių archyvas 2019

Mokslo renginių archyvas 2018

Mokslo renginių archyvas 2017

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2013

Mokslo renginių archyvas 2012