Pradžia > Apie mus > 2016 > Tarptautinis seminaras „Teisingumas ES globalios daugiakultūrinės visuomenės kontekste“

2016 m. kovo 24 d. popietę Vilniaus Universiteto Teisės Fakulteto Prancūzijos teisės centras sukvietė užsienio ir Lietuvos teisės mokslininkus frankofonus į mokslinį praktinį seminarą „Teisingumas ES globalios daugiakultūrinės visuomenės kontekste / La justice de l’Union européenne dans la société globalisée et multiculturelle” įvykusį UNESCO komisijos galerijoje Vilniuje. Toks frankofoniškas renginys simboliškai vyksta Tarptautinės Frankofonijos dienos proga bei minint Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 375-ąsias įsteigimo metines.

Teisingumo vykdymo Europos Sąjungoje klausimais susirinko diskutuoti svečiai iš Liuksemburgo – Europos Sąjungos Teisingumo Teismo teisėjas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas bei Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjas prof. dr. Egidijus Bieliūnas, o taip pat Vilniaus Universiteto, Mykolo Romerio Universiteto bei Latvijos Universiteto mokslininkai.

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2024