Pradžia > Apie mus > 2016 > Teisės mokslo konferencija „Privatinės teisės efektyvumo tyrimai” (TMP’2016)

Teisės mokslo konferencija „Privatinės teisės efektyvumo tyrimai” (TMP’2016)

2016 m. vasario 4-5 dienomis Vilniaus universiteto Teisės fakultetas naująjį semestrą ir jubiliejinius 375 fakulteto metus pradėjo su gražia tradicija tapusiu „Teisės mokslo pavasariu”.

Vasario 4 d. vyko Privatinės teisės katedros organizuojama nacionalinė teisės mokslo konferencija ,,Privatinės teisės efektyvumo tyrimai”.

Konferencijos atidarymo metu gausiai susirinkusius renginio dalyvius sveikino Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis bei konferencijos pirmininkas Privatinės teisės katedros vedėjas prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.

Konferencija buvo skirta aptarti šių dienų aktualiausius privatinės teisės klausimus, teisinio reglamentavimo problematiką įvairiose privatinės teisės srityse. Pirmojoje konferencijos dalyje buvo nagrinėjamos Soft law šaltinių taikymo galimybės aiškinant Lietuvos civilinę teisę. Vėliau analizuotos fizinio asmens veiksnumo ribojimo reglamentavimo naujovės Lietuvoje, grupės ieškinio instituto efektyvumas bei sutarčių laivės principo galimybės darbo teisėje.

Pranešimus pristatė Vilniaus universiteto Teisės fakulteto ir Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto mokslininkai bei žymūs teisės praktikai.

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2024