Pradžia > Mokslas > Mokslo renginių archyvas > 2013 > Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Mokesčių optimizavimas: efektyvumo paieškos ar piktnaudžiavimas teise?“.

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Mokesčių optimizavimas: efektyvumo paieškos ar piktnaudžiavimas teise?“.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedra ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija  2013 m. gegužės 16-17 d. kvietė į tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokesčių optimizavimas: efektyvumo paieškos ar piktnaudžiavimas teise?“.

Pagrindinis konferencijos tikslas – mokslininkų ir praktikų diskusijose, analizuojant galiojančią teisinę bazę bei tarptautinių ir nacionalinių teismų praktiką, rasti mokesčių planavimo ir mokesčių vengimo atribojimo kriterijus bei išgryninti požiūrį į leistiną (toleruojamą) mokesčių planavimą, aptarti atsakomybės už nustatytų ribų peržengimą problematiką.

Konferencija buvo skirta mokesčių teisės mokslininkams ir praktikams, mokesčių politikos formavimo ir mokesčių administravimo srityje dirbantiems valstybės tarnautojams, auditoriams, teisininkams, teisėjams, aukštesnių kursų mokesčių studentams, verslininkams, visiems, besidomintiems mokesčių sistema, politika, administravimu.

Mokslo renginių archyvas 2013

Mokslo renginių archyvas 2020

Mokslo renginių archyvas 2019

Mokslo renginių archyvas 2018

Mokslo renginių archyvas 2017

Mokslo renginių archyvas 2016

Mokslo renginių archyvas 2015

Mokslo renginių archyvas 2014

Mokslo renginių archyvas 2012