Pradžia > Apie mus > 2013 > Konferencija „Darbo kodekso dešimtmetis: šiuolaikiniai iššūkiai nacionalinei darbo teisei“

2013 m. kovo 22 d. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje vyko mokslinė konferencija „Darbo kodekso dešimtmetis: šiuolaikiniai iššūkiai nacionalinei darbo teisei“. Konferenciją organizavo Vilniaus universiteto Teisės fakultetas kartu su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Lietuvos darbo teisės ir socialinės apsaugos draugija. Prie renginio organizavimo taip pat prisidėjo Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija.

Konferencija buvo organizuojama paminėti LR Darbo kodekso įsigaliojimo 10-metį. Jos metu analizuoti Darbo kodekso tikslai XXI amžiaus visuomenėje, jo taikymo problemos, darbo teisų įgyvendinimo ir gynimo aspektai.

Mokslo renginių archyvas 2013

Mokslo renginių archyvas 2024